TTI Poland przejęło od Scandinavian Tobacco dystrybucję cygaretek Cafe Creme

Firma Tobacco Trading International Poland Sp. z o.o. przejęła od Scandinavian Tobacco dystrybucję produktów firmy Henri Wintermans Cigars oraz Orlik...

Firma Tobacco Trading International Poland Sp. z o.o. przejęła od Scandinavian Tobacco dystrybucję produktów firmy Henri Wintermans Cigars oraz Orlik Tobacco Company AS na rynku polskim. Najbardziej znaną marką Henri Wintermans są cygaretki Cafe Creme, które są sprzedawane w 115 krajach na całym świecie. Natomiast Orlik Tobacco, duński producent tytoni fajkowych, jest w Polsce znany przede wszystkim z takich produktów jak Alsbo czy Skandinavik.

Promocja przejętych marek prowadzona będzie za pośrednictwem reklamy w prasie branżowej, działań edukacyjnych, degustacji, w serwisie WWW oraz poprzez działania skierowane do odbiorców handlowych. Za wsparcie odpowiada dział marketingu TTI Poland. Spółka ta zajmuje się w Polsce dystrybucją wyrobów tytoniowych i zapalniczek. (BG)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.