IAB Polska ma nowy zarząd organizacji

Sąd w Warszawie zarejestrował nowy zarząd Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska. W jego składzie znaleźli się: Robert Biegaj z...

Sąd w Warszawie zarejestrował nowy zarząd Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska. W jego składzie znaleźli się: Robert Biegaj z Agory, Piotr Kowalczyk z Onetu, Bartosz Drozdowski z ARBOinteractive Polska, którzy zostali wybrani na drugą kadencję, oraz nowi członkowie - Jakub Szcześniak z Interii i Szymon Szmigiel z Wirtualnej Polski.

Obecnie IAB Polska liczy 74 członków i ma pięcioosobową obsługę biura organizacji. Odchodzący zarząd wprowadził IAB Polska do struktur IAB Europe, zaczął w Polsce badania IAB AdEx, które są częścią badania europejskiego oraz zainicjował popularne w branży wydarzenia, takie jak Forum IAB i konkurs MIXX Awards.

- Nowy zarząd związku to swoista mieszanka doświadczenia i świeżej krwi, więc jestem pewien, że w przyszłości IAB będzie kontynuować swoje sukcesy - podsumował wynik wyborów Michał Tober, odchodzący prezes IAB Polska.

Zdaniem Jarosława Sobolewskiego, dyrektora generalnego IAB Polska, zarówno pięcioosobowy skład zarządu, jak i obecność w nim osób dotychczas zasiadających gwarantują różne punkty widzenia oraz kontynuację dynamicznego rozwoju organizacji w obecnej kadencji.

W najbliższym czasie ma zostać wybrany nowy przewodniczący rady nadzorczej ze względu na ustąpienie z tej funkcji Dominika Kaznowskiego, który przeszedł z Agory do Xevin Consulting. (TWI)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.