Bosch prowadzi promocję wydłużającą gwarancję do pięciu lat

Bosch prowadzi promocję wydłużającą gwarancję na jego produkty do pięciu lat. Konsument, który kupi sprzęt wolno stojący lub do zabudowy...

Bosch prowadzi promocję wydłużającą gwarancję na jego produkty do pięciu lat. Konsument, który kupi sprzęt wolno stojący lub do zabudowy marki Bosch, może przesłać do organizatora akcji kopię dowodu zakupu i specjalny kupon wycięty z ulotki promocyjnej lub wydrukowany ze strony internetowej www.bosch-agd.pl. W ciągu dwóch miesięcy konsument otrzymuje pocztą specjalną kartę stałego klienta, która uprawnia do bezpłatnego serwisowania urządzeń przez pięć lat od daty dokonania zakupu.

Na potrzeby akcji przygotowano materiały POS (ulotki, stickery magnetyczne i naklejki). Kreacją materiałów zajęła się agencja 3M Projekt, natomiast obsługą akcji Agencja Promocji Jet. (TW)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.