Axel Springer udostępnił widżet z newsami w portalu Dziennik.pl

Od stycznia br. na stronach portalu Dziennik.pl należącego do Axel Springer Polska jest dostępny widżet z najnowszymi informacjami tworzonymi przez...

Od stycznia br. na stronach portalu Dziennik.pl należącego do Axel Springer Polska jest dostępny widżet z najnowszymi informacjami tworzonymi przez redakcję portalu. Widżet jest przeznaczony dla właścicieli oraz administratorów stron internetowych i można go umieścić na wybranej stronie internetowej, blogu lub forum dyskusyjnym.

Widżet umożliwia dobór informacji. Mogą to być m.in. najnowsze wiadomości z kraju i ze świata, informacje gospodarcze, polityczne, sportowe, kulturalne, rozrywkowe i motoryzacyjne. Na stronie Dziennik.pl/infobox można indywidualnie dopasować atrybuty widżetu: jego wygląd, wielkość i liczbę prezentowanych wiadomości.

- Dzięki tej aplikacji właściciele stron będą mogli dostarczać internautom aktualizowane 24 godziny na dobę najwyższej jakości informacje tworzone przez zespół redakcyjny Dziennik.pl - powiedział Piotr Welc, dyrektor wydawniczy Dziennik.pl. (TWI)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.