Sare obsługuje MTV w zakresie e-mail marketingu

Firma Sare specjalizująca się w e-mail marketingu rozpoczęła współpracę z MTV Networks Polska. Sare odpowiada za kompleksowe działania e-mailmarketingowe, wdrożenie...

Firma Sare specjalizująca się w e-mail marketingu rozpoczęła współpracę z MTV Networks Polska.

Sare odpowiada za kompleksowe działania e-mailmarketingowe, wdrożenie rozwiązań technologicznych, optymalizację i wysyłki newsletterów, przygotowywanie raportów, szkolenia oraz obsługę baz adresowych stacji telewizyjnych grupy: MTV Polska, Viva Polska, VH1 Polska i Comedy Central Polska, oraz portalu wideo Switch2one.TV.

Działania e-mailmarketingowe w pierwszej kolejności obejmą projekt Switch2one.TV. Można w nim znaleźć programy znane z oferty stacji telewizyjnych MTV Networks Polska oraz ponad 8 tys. teledysków. Sare wspomaga komunikację w konkursach, informuje o nowościach pojawiających się w serwisie i zapewnia kontakt z członkami społeczności zgromadzonej wokół strony (w sumie kilkaset tysięcy odbiorców). Firmy podpisały umowę na czas nieokreślony. (TWI)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.