Aleksandra Kaszkowiak będzie prawdopodobnie zajmować się kategorią wody w Pepsi-Cola GB

Aleksandra Kaszkowiak będzie prawdopodobnie zajmować się kategorią wody w Pepsi-Cola General Bottlers - dowiedzieliśmy się nieoficjalnie. Kaszkowiak wraca do pracy...

Aleksandra Kaszkowiak będzie prawdopodobnie zajmować się kategorią wody w Pepsi-Cola General Bottlers - dowiedzieliśmy się nieoficjalnie. Kaszkowiak wraca do pracy 1 marca. Przez ostatnich osiem miesięcy przebywała na urlopie wychowawczym. Wcześniej przez kilka lat była senior brand managerem marki Pepsi.

Z Pepsi-Cola General Bottlers niedawno odeszła osoba odpowiedzialna za kategorię wody - Mirosław Janicki. W związku z tym jego obowiązki przejął dyrektor marketingu Petr Mlatecek.

Nieoficjalnie wiadomo, że Pepsi-Cola GB prowadzi obecnie bardzo ważny projekt - przygotowuje się do launchu nowej marki wody. Ma ona stać się konkurentem dla Kropli Beskidu Coca-Coli.

Sama zainteresowana nie zdradza swojego nowego stanowiska. (TW)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.