Rafał Staszkiewicz dyrektorem ds. e-biznesu Infor Biznesu

Rafał Staszkiewicz objął stanowisko dyrektora ds. e-biznesu w spółce Infor Biznes, wydawcy "Gazety Prawnej". Jest to nowe stanowisko w strukturze...

Rafał Staszkiewicz objął stanowisko dyrektora ds. e-biznesu w spółce Infor Biznes, wydawcy "Gazety Prawnej". Jest to nowe stanowisko w strukturze spółki.

Stankiewicz jest odpowiedzialny za strategiczny rozwój e-biznesu, zarządzanie projektami internetowymi m.in. w portalach Gazetaprawna.pl i Forsal.pl, a także inwestycje w nowe projekty.

Przez ostanie dwa lata Staszkiewicz związany był z funduszem Venture Capital - Phenomind Ventures (należącym do grupy Kulczyk Holding). Jako dyrektor ds. strategii i rozwoju odpowiadał za ocenę, przygotowanie i rozwój inwestycji z zakresu nowych technologii (internet, e-commerce, IT, komunikacja, mobile). Wcześniej był m.in. wicedyrektorem w firmie konsultingowej DGA, gdzie kierował zespołem doradztwa marketingowego i CRM. (AMS)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.