Monika Matak dyrektorem ds. komunikacji wewnętrznej i odpowiedzialności społecznej Żywca

Monika Matak objęła stanowisko dyrektora ds. komunikacji wewnętrznej i odpowiedzialności społecznej w Grupie Żywiec. Jej głównymi zadaniami będą wzmocnienie identyfikacji...

Monika Matak objęła stanowisko dyrektora ds. komunikacji wewnętrznej i odpowiedzialności społecznej w Grupie Żywiec. Jej głównymi zadaniami będą wzmocnienie identyfikacji pracowników z firmą i wykreowanie wyróżniającej się strategii w obszarze społecznego zaangażowania. Monika Matak wcześniej odpowiadała za komunikację korporacyjną Grupy Axa, a ostatnio za komunikację wewnętrzną firmy Provident.

Do zespołu komunikacji zewnętrznej Grupy Żywiec dołączył również Andrzej Wandzel, obejmując stanowisko specjalisty. Wcześniej pracował w Valkea Media, a także organizował eventy z cyklu "Are U Avangard?" dla firmy Vistula & Wólczanka SA. (TW)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.