Duffy będzie reklamowała Coca-Colę Light

Coca-Cola podpisała kontrakt reklamowy z Duffy, walijską piosenkarką, trzykrotnie nominowaną w ub.r. do nagrody muzycznej Grammy. Znana z przeboju "Mercy"...

Coca-Cola podpisała kontrakt reklamowy z Duffy, walijską piosenkarką, trzykrotnie nominowaną w ub.r. do nagrody muzycznej Grammy. Znana z przeboju "Mercy" gwiazda muzyki pop wystąpi w spocie reklamowym Cola-Coli Light, który pojawi się w wielu krajach Europy. Nie udało nam się wczoraj ustalić, czy będzie on też emitowany w Polsce.

Jak twierdzą autorzy kampanii, adresowana ona będzie do młodych utalentowanych kobiet, które - podobnie jak Duffy - przebojem podążają własną drogą i stawiają czoło stresującym sytuacjom dnia codziennego.

Nowy spot jest kontynuacją dotychczasowych działań reklamowych marki - jej znakiem rozpoznawczym stały się właśnie rozpoznawalne i wyraziste kampanie.

Wcześniej Cola-Cola Light współpracowała między innymi z Kim Basinger.

W Polsce Coca-Cola współpracuje m.in. z agencją reklamową Publicis i domem mediowym Starcom. (MB)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.