Piotr Bubak prawdopodobnie pokieruje marketingiem Nokii w Polsce

Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, polski oddział Nokii będzie miał nowego szefa marketingu. Według naszych informacji funkcję tę obejmie Piotr Bubak,...

Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, polski oddział Nokii będzie miał nowego szefa marketingu. Według naszych informacji funkcję tę obejmie Piotr Bubak, dotychczasowy dyrektor strategii i rozwoju Nokia Poland (w Nokii pracuje od kilku lat).

Od wiosny ub.r. odpowiedzialność za kompetencje marketingowe Nokii w Polsce, a także w Czechach i na Słowacji, spoczywała w rękach Słowaka Slavomira Vaskovica, natomiast komunikacją marketingową na stanowisku marketing communications managera zajmowała się Karolina Moczydłowska, która obecnie przebywa na zwolnieniu lekarskim.

Przypomnijmy, że w grudniu ub.r. nowym szefem (country managerem) Nokii w Polsce został Robert Siewierski (w Nokii pracował od kilku lat). Dotychczasowy dyrektor generalny Jan Kolimar pozostał w Nokia Poland, ale skupia się na odpowiedzialności za cały region Europy Środkowej, tj. Polskę, Czechy, Słowację, Węgry i Rumunię. (MB)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.