Beko wchodzi w segment kuchenek mikrofalowych

Beko, producent dużego AGD (pralek i lodówek), poszerza ofertę produktową o kuchenki mikrofalowe. Do sprzedaży wprowadzono cztery nowe modele wolno...

Beko, producent dużego AGD (pralek i lodówek), poszerza ofertę produktową o kuchenki mikrofalowe. Do sprzedaży wprowadzono cztery nowe modele wolno stojące. Jak mówi Michał Grzeliński, regional marketing & product manager Poland-Hungary-Czech-Slovakia w Beko, firma zdecydowała się zaistnieć w tym segmencie sprzętu AGD po analizie potencjału tego rynku i wskutek rosnącej znajomości marki Beko.

Na razie kuchenki mikrofalowe tego producenta nie będą wspierane szerokimi działaniami reklamowymi. - Nasze aktywności będą koncentrować się na budowaniu ekspozycji i działaniach na sklepach – mówi Michał Grzeliński. Zapewnia, że w przyszłości produkt będzie wspierany.

Dotychczas dla Beko pracowały agencje TBWA (kreacja) i Media Direction OMD (media). (BG)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.