Agora rusza z "Tygodnikiem z Dolnego Śląska"

Agora SA rozpoczęła wydawanie "Tygodnika z Dolnego Śląska", nowego redakcyjno-ogłoszeniowego dodatku "Gazety Wyborczej Wrocław"

Agora SA rozpoczęła wydawanie "Tygodnika z Dolnego Śląska", nowego redakcyjno-ogłoszeniowego dodatku "Gazety Wyborczej Wrocław". Tygodnik redagowany jest przez zespół Jacka Kuleszy, wieloletniego szefa działu

miejskiego wrocławskiej "GW". Poświęcony jest gospodarce, turystyce, kulturze i innym sprawom regionu dolnośląskiego. Będzie się ukazywać cyklicznie, w każdy czwartek. - Dolny Śląsk to najdynamiczniej rozwijający się region w Polsce. Dlatego chcemy szerzej informować czytelników nie tylko o tym, co dzieje się w samym Wrocławiu, lecz także w całym województwie - powiedział Wojciech Bartkowiak, szef redakcji lokalnych "Gazety Wyborczej".

Nowy dodatek ma umożliwić ponadto rozwój oferty reklamowej dla klientów z obszaru Dolnego Śląska oraz pozwolić na nawiązanie współpracy biznesowej z samorządami. (BG)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.