TBWA i MEC wspierają kampanię Fundacji Warszawskie Hospicjum dla Dzieci

Wystartowała kampania Fundacji Warszawskie Hospicjum dla Dzieci pod hasłem "W domu dzieci mniej się boją", która ma na celu zachęcenie...

Wystartowała kampania Fundacji Warszawskie Hospicjum dla Dzieci pod hasłem "W domu dzieci mniej się boją", która ma na celu zachęcenie Polaków do przekazania 1 proc. podatku na rzecz tej organizacji. Celem kampanii jest również poinformowanie o działalności fundacji i przybliżenie problemu opieki nad nieuleczalnie chorymi dziećmi w ich domach.

Agencja TBWA w ramach prospołecznych działań TBWA/Telescope przygotowała materiały reklamowe do ww. kampanii: film reklamowy "Światło", spot radiowy, ogłoszenia prasowe, plakaty wielkoformatowe i bannery internetowe. Kampania obejmuje także akcje promocyjne dla Fundacji Pomorskie Hospicjum dla Dzieci w Gdańsku oraz Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci w Rzeszowie, którym Fundacja Warszawskie Hospicjum dla Dzieci gwarantuje wsparcie finansowe. W planowaniu mediów pomaga dom mediowy Mediaedge:cia. Kampania potrwa do końca kwietnia 2009 r. (AMS)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.