BBC Entertainment w ofercie sieci Aster

Od lutego br. do telewizyjnej oferty analogowej sieci Aster (pakiet Basic) dołączy BBC Entertainment. Nowy kanał będzie dostępny dla mieszkańców...

Od lutego br. do telewizyjnej oferty analogowej sieci Aster (pakiet Basic) dołączy BBC Entertainment. Nowy kanał będzie dostępny dla mieszkańców Warszawy, Krakowa i Zielonej Góry. Wprowadzenie BBC Entertainment do oferty Aster jest związane z przeniesieniem kanału BBC World News, dostępnego dotychczas w analogowym pakiecie Basic, do cyfrowego pakietu Basic Plus zawierającego m.in. międzynarodowe kanały informacyjne.

Stacje tematyczne BBC: BBC Entertainment, BBC Lifestyle, BBC Knowledge oraz CBeebies, są obecnie dostępne w Polsce w ofercie platformy Cyfrowy Polsat oraz w wybranych sieciach kablowych (m.in.: UPC, Vectra, Multimedia i Aster). Nadawcą stacji jest BBC Worldwide Limited, komercyjne ramię British Broadcasting Corporation. (PM)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.