Rozwój OMG Digital jednym z tegorocznych priorytetów OMG

Grupa Omnicom Media Group zakłada, że jednym z tegorocznych priorytetów będzie rozwój działu OMG Digital. Zespół tej komórki ma się zajmować...

Grupa Omnicom Media Group zakłada, że jednym z tegorocznych priorytetów będzie rozwój działu OMG Digital. Zespół tej komórki ma się zajmować strategicznym wsparciem przy tworzeniu kampanii, produkcją kreacji oraz planowaniem i realizacją kampanii. W ramach OMG Digital działa również wyodrębniony departament wyspecjalizowany w SEM (reklama w wyszukiwarkach). - Zwiększenie zakresu kompetencji będzie wsparciem dla naszych klientów oraz wzmocni konkurencyjność firmy na rynku w zdobywaniu nowych biznesów - mówi Małgorzata Baranowska, dyrektor zarządzająca Optimum Media OMD.

Dotychczas OMG Digital obsługiwało klientów domów mediowych grupy, w szczególności w zakresie SEM oraz performance marketingu. Obecnie ma także pozyskiwać własnych klientów.

Przypomnijmy, że ostatnio do zespołu OMG Digital dołączył Paweł Jagiełło, szef teamu utraconego budżetu Polskiej Telefonii Cyfrowej. Objął współprowadzenie OMG Digital wraz z Marcinem Węgrzynkiem. (JD)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.