Ewelina Chlebińska awansuje w Hypermedia

Ewelina Chlebińska awansowała na nowo utworzone stanowisko account directora w agencji interaktywnej Hypermedia (Isobar). Do jej zadań należy nadzorowanie prac...

Ewelina Chlebińska awansowała na nowo utworzone stanowisko account directora w agencji interaktywnej Hypermedia (Isobar). Do jej zadań należy nadzorowanie prac zespołów w dziale obsługi klienta odpowiedzialnych za Reeboka i Procter & Gamble oraz za obsługę nowo pozyskanych klientów. Ewelina Chlebińska będzie bezpośrednio raportowała do dyrektor współzarządzającej Agaty Kusińskiej odpowiedzialnej za strategię i rozwój działów obsługi klienta oraz mediów. Chlebińska jest związana z Hypermedia od 2004 r. Początkowo była project managerem, a później group account managerem.

Sławomir Stępniewski, prezes Hypermedia i CEO Isobar Polska, potwierdził też powrót do agencji Krzysztofa Andrzejczaka, który będzie drugim obok Agaty Kusińskiej dyrektorem współzarządzającym. Andrzejczak zastąpił Grzegorza Kurowskiego, który rozstał się z firmą (pisaliśmy o tym w DS "MMP" z 19 stycznia br.). (TWI)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.