Marcin Pyszora kolejnym interactive managerem w Tequili

Marcin Pyszora objął stanowisko interactive managera w agencji marketingu zintegrowanego Tequila/Polska. W ramach swoich kompetencji odpowiadać będzie za wsparcie zespołu...

Marcin Pyszora objął stanowisko interactive managera w agencji marketingu zintegrowanego Tequila/Polska. W ramach swoich kompetencji odpowiadać będzie za wsparcie zespołu agencji z zakresu marketingu interaktywnego. Pyszora karierę zawodową rozpoczynał jako specjalista ds. marketingu w firmie Inter-Car. Następnie związał się z agencją interaktywną Merix Studio, gdzie początkowo jako account manager, a później jako project manager prowadził projekty głównie dla zagranicznych klientów.

Od lipca 2008 r. w ramach rozbudowy zaplecza merytorycznego Tequila/Polska inwestuje w kompetencje interaktywne. Wcześniej stanowiska interactive managerów powierzono także Dominice Zaporowskiej i Katarzynie Podlaszewskiej. (TW)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.