Aster wprowadza do oferty mobilny internet

Firma Aster, dostawca usług telekomunikacyjnych, wprowadza do oferty internet mobilny. Sieć Aster oferowała dotychczas dostęp do telewizji kablowej, telefonii cyfrowej...

Firma Aster, dostawca usług telekomunikacyjnych, wprowadza do oferty internet mobilny. Sieć Aster oferowała dotychczas dostęp do telewizji kablowej, telefonii cyfrowej (stacjonarnej i mobilnej) oraz internetu (stacjonarnego).

Internet mobilny oferowany będzie w dwóch pakietach – Data M i Data L, w zależności od wielkości transferu danych. W pierwszych tygodniach od startu usługi Aster oferować będzie promocyjne opłaty za mobilny dostęp do sieci, a działania wspierające prowadzone będą w centrach klienckich operatora.

Aster świadczy usługi dla 384 tys. abonentów telewizji analogowej, 68 tys. abonentów telewizji cyfrowej i HD, 158 tys. abonentów internetu, 62 tys. abonentów telefonii stacjonarnej oraz 8 tys. abonentów telefonii komórkowej (dane na koniec 2008 r.). (PM)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.