Adam Górniak odpowiada za strategię Netii

Adam Górniak objął nowo utworzone stanowisko dyrektora ds. strategii w pionie strategii i rozwoju biznesu operatora telekomunikacyjnego Netia SA. Górniak...

Adam Górniak objął nowo utworzone stanowisko dyrektora ds. strategii w pionie strategii i rozwoju biznesu operatora telekomunikacyjnego Netia SA.

Górniak pracował wcześniej w Vodafone Group, gdzie jako starszy manager w dziale strategii korporacyjnej brał udział w kształtowaniu strategii dla całej grupy Vodafone. Był zatrudniony również w firmie PricewaterhouseCoopers z siedzibą w Londynie, gdzie zdobywał doświadczenia w obszarze strategii i doradztwa transakcyjnego, głównie w sektorze telekomunikacyjnym i mediów.

Adam Górniak ukończył zarządzanie i marketing w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz finanse i rachunkowość w London School of Economics & Political Science. (MB)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.