Barbara Płatek wzmocni dział sprzedaży Look TV

Do działu sprzedaży Look TV, sieci telewizji w salonach fryzjerskich, dołączyła Barbara Płatek. Jako menedżer ds. sprzedaży wzmocniła zespół, który...

Do działu sprzedaży Look TV, sieci telewizji w salonach fryzjerskich, dołączyła Barbara Płatek. Jako menedżer ds. sprzedaży wzmocniła zespół, który dotychczas tworzyli Tatiana Stelmachów i Piotr Jaremek. Powiększenie działu sprzedaży związane jest z rozwojem firmy i rosnącą liczbą klientów.

Płatek wcześniej pracowała w Wydawnictwie Bauer, gdzie była specjalistą ds. reklamy i zajmowała się prasą młodzieżową ("Twist", "Bravo", "Bravo Girl", "Bravo Sport", "Fun Club").

Look TV jest dostępna w sieci ok. 400 salonów fryzjerskich w Polsce. Jej klientami byli dotychczas: Motorola, Arctic, P&G Prestige, SSL Healthcare, Orange, Ferrero, Johnson & Johnson, Apart, Samsung i wydawnictwo Murator. (BG)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.