Marta Wałkuska wzmocniła kompetencje usability OS3 Multimedia

Do agencji interaktywnej OS3 Multimedia dołączyła senior user experience designer Marta Wałkuska. Odpowiada m.in. za architekturę informacji w serwisach WWW...

Do agencji interaktywnej OS3 Multimedia dołączyła senior user experience designer Marta Wałkuska. Odpowiada m.in. za architekturę informacji w serwisach WWW i pozyskiwanie informacji o użytkownikach.

Marta Wałkuska jest absolwentką DePaul University w Chicago w Stanach Zjednoczonych. Pracowała tam jako specjalista ds. użyteczności, zajmując się m.in. analizą wymagań funkcjonalnych i technicznych oraz projektowaniem architektury informacji na stronie. Jest też twórcą serwisu internetowego dla wydziału pomocy socjalnej dla osób z problemami ze słuchem w stanie Illinois. W Stanach Zjednoczonych współpracowała z takimi klientami, jak: Orbitz, Wood Phillips, Sapient, Medicover USA, Nielsen USA (Nielsen Answers). W Polsce była głównie freelancerem, zajmowała się m.in. przeprowadzaniem testów użyteczności i grup fokusowych.

- To kolejny ekspert, który wspomaga nas w zakresie usability. Klienci są coraz bardziej zorientowani na tego typu usługi, dlatego rozbudowujemy i poszerzamy kompetencje działu strategii – powiedział Marcin Maj, dyrektor zarządzający OS3 Multimedia. (TWI)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.