Nokia potwierdza nominację Piotra Bubaka na szefa marketingu

Nokia Poland potwierdziła oficjalnie, że Piotr Bubak, dotychczasowy dyrektor strategii i rozwoju, został mianowany nowym dyrektorem marketingu (o tej nominacji...

Nokia Poland potwierdziła oficjalnie, że Piotr Bubak, dotychczasowy dyrektor strategii i rozwoju, został mianowany nowym dyrektorem marketingu (o tej nominacji informowaliśmy nieoficjalnie w DS "MMP" z 23 stycznia br.).

Slavomir Vaskovic, który dotychczas pełnił tę funkcję, w ramach nowych struktur marketingu Nokii został odpowiedzialny za dział Market Activation w Europie Środkowej.

Jako szef marketingu Piotr Bubak zajmie się realizacją strategii produktowej i marketingowej Nokii w Polsce. Ukończył studia na Politechnice Warszawskiej, studiował także w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Jest żonaty, ma trójkę dzieci, a jego hobby to: narciarstwo, snowboard, muzyka i literatura. (MB)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.