Jacek Balicki, szef marketingu, odchodzi z Play

Jacek Balicki, chief marketing officer i członek zarządu P4, operatora sieci komórkowej Play, który kierował marketingiem spółki w zasadzie od...

Jacek Balicki, chief marketing officer i członek zarządu P4, operatora sieci komórkowej Play, który kierował marketingiem spółki w zasadzie od początku jej funkcjonowania, rozstaje się z firmą. Jego dalsze plany zawodowe nie są na razie znane.

Zastępcą Balickiego w randze deputy marketing directora jest Bartosz Dobrzyński, który przeszedł do Play w sierpniu ub.r. z Grupy Telekomunikacji Polskiej, gdzie był szefem marketingu Orange (PTK Centertel).

Jacek Balicki pełnił funkcję szefa marketingu w randze członka zarządu od początku funkcjonowania P4, czyli od połowy 2006 r. Wcześniej był dyrektorem generalnym agencji reklamowej BBDO Warszawa i prezesem grupy BBDO w Polsce, a poprzednio dyrektorem generalnym agencji G7. (MB)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.