"Polska" bez kolejnego dodatku magazynowego

Polskapresse rezygnuje z wydawania poniedziałkowego dodatku "Męska Rzecz" dołączanego do "Polski". Według komunikatu zarządu z powodu kryzysu rynek reklamy dla...

Polskapresse rezygnuje z wydawania poniedziałkowego dodatku "Męska Rzecz" dołączanego do "Polski". Według komunikatu zarządu z powodu kryzysu rynek reklamy dla tego dodatku znacznie się zawęził. "Dziennikarze zatrudnieni w "Męskiej Rzeczy" otrzymają propozycję pracy w innych działach i przy projektach, które Polskapresse rozwija, m.in. przy priorytetowych w tym roku dla spółki projektach internetowych (...)" - podał zarząd.

"Męska Rzecz" jest kolejnym dodatkiem magazynowym "Polski", który został zamknięty. Latem ub.r. spółka zrezygnowała z dołączania "Twojego Domu" oraz "Urody & Stylu". Obecnie wydaje dodatki: "Dobra Kuchnia" (czwartki), "Tele Magazyn" (piątki) i "Magazyn Rodzinny" (soboty) . (JD)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.