Magdalena Janowska nowym szefem !BuzzPR

W agencji public relations !BuzzPR nastąpiły zmiany na stanowisku dyrektora zarządzającego. Stanowisko to objęła Magdalena Janowska, pełniąca jednocześnie funkcję partnera...

W agencji public relations !BuzzPR nastąpiły zmiany na stanowisku dyrektora zarządzającego. Stanowisko to objęła Magdalena Janowska, pełniąca jednocześnie funkcję partnera zarządzającego grupy Exception.

Janowska jest absolwentką Wydziału Dziennikarstwa UW ze specjalizacją marketing medialny i public relations. Zawodowo związana była z biurem reklamy TVN oraz działem media plus w ITI Corporation, a przez ostatnie miesiące współtworzyła grupę firm komunikacji marketingowej Exception.

Wcześniej na stanowisku dyr. zarządzającego był Kamil Kozłowski, jednak jego kontrakt nie został przedłużony. Nie wiadomo, jakie są jego dalsze plany zawodowe. (AMS)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.