!BuzzPR pracuje dla firmy DeLord

Do grona klientów !BuzzPR dołączyła firma DeLord. Konsultanci agencji będą odpowiedzialni za działania komunikacyjne w zakresie kompleksowej obsługi PR. Współpraca...

Do grona klientów !BuzzPR dołączyła firma DeLord. Konsultanci agencji będą odpowiedzialni za działania komunikacyjne w zakresie kompleksowej obsługi PR. Współpraca skupiać się będzie na stworzeniu biura prasowego, budowaniu relacji firmy z mediami, kreowaniu ekspertów w branży oraz działaniach e-PR-owych. Umowę podpisano na sześć miesięcy.

Firma DeLord nie korzystała wcześniej z usług agencji public relations.

DeLord specjalizuje się w realizacji produkcji filmowo-telewizyjnych, w tym reklam, spotów kinowych, produkcji krótko- i długometrażowych. Dział graficzny odpowiada za tworzenie profesjonalnej grafiki 2D i 3D, animacji flash, a także czołówek filmowych i telewizyjnych.

DeLord realizuje projekty na zlecenie: TVP, Orange Sport, Telewizji Polsat oraz TVN Turbo. Do klientów firmy należą m.in.: Telekomunikacja Polska, Atlantic, Langteam, BGŻ, Skandia, PZPN, a także agencje reklamowe, m.in.: CAM Media, JWT, EMLab i Tequila/Polska. (AMS)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.