Polsat News redukuje zespół

Zespół kanału informacyjnego Polsat News zostanie zredukowany o ok. 20 osób. Zwolnienia obejmą zarówno pion dziennikarski, jak i techniczny. Powodem...

Zespół kanału informacyjnego Polsat News zostanie zredukowany o ok. 20 osób. Zwolnienia obejmą zarówno pion dziennikarski, jak i techniczny. Powodem redukcji jest cięcie kosztów w związku z kryzysem ekonomicznym. Nadawca wprowadzi też zmiany w ramówce. W pierwszej kolejności zredukowana zostanie oferta publicystyczna stacji.

Jednocześnie zmiany obejmą też pasmo publicystyczne głównej anteny Polsatu. Autorski program straci Dorota Gawryluk ("Dorota Gawryluk - konfrontacje"). Teraz dołączy ona do zespołu dziennikarskiego programu informacyjnego "Wydarzenia" nadawanego w Polsacie i Polsacie News.

Nadawca deklaruje, że w innych stacjach tematycznych Polsatu: Polsat Play, Polsat Cafe, Polsat Sport i Polsat Sport Extra, nie będzie redukcji zespołu. Kanał Polsat News wystartował w połowie 2008 r. Dostępny jest w ofercie platformy Cyfrowy Polsat. (PM)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.