Bernadetta Oberdak krajowym szefem poligrafii i zakupów w Mediach Regionalnych

Bernadetta Oberdak objęła stanowisko krajowego dyrektora poligrafii i zakupów w spółce Media Regionalne. Jest to nowa funkcja w strukturach wydawnictwa....

Bernadetta Oberdak objęła stanowisko krajowego dyrektora poligrafii i zakupów w spółce Media Regionalne. Jest to nowa funkcja w strukturach wydawnictwa. Dotychczas Oberdak pełniła funkcję kierownika projektu oraz menedżera ds. rozwoju biznesu.

Na nowym stanowisku Oberdak będzie odpowiedzialna m.in. za optymalizację procesów poligraficznych i inwestycje w drukarniach grupy, zarządzanie zakupami na poziomie krajowym i korporacyjnym, a także za projekty związane z ochroną środowiska. Oberdak jest związana z Mediami Regionalnymi od 2002 r. Ukończyła skandynawistykę na Uniwersytecie Gdańskim oraz studia magisterskie na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. (JD)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.