CR Media będzie brokerem w segmencie digital signage

CR Media Consulting rozpoczyna działalność brokerską w segmencie digital signage. Ma sprzedawać czas reklamowy na nośnikach należących do większości operatorów...

CR Media Consulting rozpoczyna działalność brokerską w segmencie digital signage. Ma sprzedawać czas reklamowy na nośnikach należących do większości operatorów z tego rynku.

- To bardzo perspektywiczny, wciąż rozdrobniony i nie dość wypromowany wśród reklamodawców segment. Jesteśmy zainteresowani współtworzeniem standardów jego pomiaru - zapowiada Rafał Oracz, dyr. generalny CR Media Consulting.

Oferta spółki w zakresie digital signage zawiera kilkanaście pakietów grupujących nośniki z różnych kategorii. W najbliższym czasie ruszą jej prezentacje w agencjach mediowych. Sprzedażą pakietów digital signage zajmie się osobna komórka w CR Media Consulting. Jako product manager za nową ofertę odpowiada Beata Stachowska. (JN)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.