Motor-Presse zamyka "Maxi Tunning"

Wydawnictwo Motor-Presse rezygnuje z dalszego wydawania miesięcznika "Maxi Tunning" i zamyka tytuł - dowiedzieliśmy się nieoficjalnie. Według naszych informacji obecnie...

Wydawnictwo Motor-Presse rezygnuje z dalszego wydawania miesięcznika "Maxi Tunning" i zamyka tytuł - dowiedzieliśmy się nieoficjalnie. Według naszych informacji obecnie na rynku dostępne jest ostatnie wydanie tego magazynu. Powodem zamknięcia tytułu są prawdopodobnie niesatysfakcjonujące wyniki sprzedażowe i reklamowe. Strona internetowa pisma ma stać się częścią serwisu "Auto Motor i Sport".

Do czasu zamknięcia tego wydania DS "MMP" nie udało nam się skontaktować z przedstawicielami wydawnictwa, aby potwierdzić tę informację.

"Maxi Tunning" ukazuje się od 2004 r. Jego średnia sprzedaż wynosiła ok. 12 tys. egz. Tytuł nie był monitorowany przez ZKDP. (JD)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.