Marek Sypek awansuje w międzynarodowych strukturach J&J

Marek Sypek, dyrektor zarządzający Johnson & Johnson Poland Consumer, obejmie stanowisko dyrektora zarządzającego regionu Europy Środkowej i Wschodniej Johnson &...

Marek Sypek, dyrektor zarządzający Johnson & Johnson Poland Consumer, obejmie stanowisko dyrektora zarządzającego regionu Europy Środkowej i Wschodniej Johnson & Johnson Consumer & OTC. Jest to nowe stanowisko w strukturach koncernu. Równocześnie Sypek zostanie członkiem europejskiego zarządu firmy. Pozostanie nadal szefem polskiego oddziału J&J Consumer.

Pracę w Johnson & Johnson Poland Sypek rozpoczął w 2005 r. Odpowiadał za restrukturyzację biznesu Consumer oraz połączenie z zakupionym w 2006 r. Pfizer Consumer Health. Poprzednio przez pięć lat pracował w BIC na stanowisku dyrektora generalnego odpowiedzialnego za Polskę, Czechy, Słowację oraz Ukrainę. Wcześniej jako dyrektor sprzedaży i marketingu w Bonduelle Polska odpowiadał za Polskę, Białoruś oraz kraje bałtyckie.

Marek Sypek ma 38 lat. Jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Krakowie, SGH w Warszawie oraz American Consortium of Universities. (JD)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.