Kinga Nowakowska, była dyr. zarządzająca Call Center Poland, rozwija własną firmę MyEcolife

Kinga Nowakowska, była dyr. zarządzająca Call Center Poland, rozwija własną firmę MyEcolife. Jest to nowa na rynku marka, która oferuję...

Kinga Nowakowska, była dyr. zarządzająca Call Center Poland, rozwija własną firmę MyEcolife. Jest to nowa na rynku marka, która oferuję ekologiczną żywność, a także środki czystości i inne artykuły. Produkty pochodzą od różnych dostawców z Europy, niektóre, np. wędliny, z Polski.

- Tym, co nas wyróżnia, jest to, że produkty mają wszelkie ekologiczne certyfikaty europejskie. Wiele towarów w Polsce oznaczonych jako "organic" nie ma certyfikatów i konsument musi opierać się wyłącznie na deklaracjach - mówi Kinga Nowakowska. Między innymi w związku z certyfikatami marka MyEcolife jest nieco droższa niż produkty mainstreamowe.

MyEcolife jest dostępna już w delikatesach Piotr i Paweł, w najbliższych tygodniach trafi także do sieci Real. Prowadzone są negocjacje z Frisco.pl. W przyszłości przewidziane są działania marketingowe, oparte m.in. na PR i internecie. Ważnym medium promocyjnym jest opakowanie. Oprócz informacji o produkcie zawiera ona zwykle rady dotyczące proekologicznego stylu życia.

Kinga Nowakowska była współzałożycielem Call Center Poland. W firmie tej przepracowała 11 lat. Odeszła pod koniec 2007 r., kiedy Call Center Poland został przejęty przez Internet Group. (TW)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.