Grudniowe "M jak mama" osiągnęło rekordową sprzedaż

Grudniowy numer "M jak mama" zanotował rekordową sprzedaż. Według danych własnych wydawnictwa Murator sprzedaż ogółem tego wydania magazynu wyniosła 66,4...

Grudniowy numer "M jak mama" zanotował rekordową sprzedaż. Według danych własnych wydawnictwa Murator sprzedaż ogółem tego wydania magazynu wyniosła 66,4 tys. egz. W ocenie wydawnictwa przy nakładzie 90 tys. egz. to bardzo dobry wynik. Średnia sprzedaż ogółem miesięcznika za styczeń-październik ub.r. (według ZKDP) wyniosła 47,5 tys. egz.

Do świątecznego wydania pisma była dołączona płyta VCD "Przygody kota Filemona". Numer był też promowany w telewizji, serwisach internetowych wydawcy oraz w punktach sprzedaży prasy.

Jak podkreślają przedstawiciele Muratora, "M jak mama" nie jest pismem parentingowym, lecz magazynem skierowanym bezpośrednio do kobiet w ciąży. (JD)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.