Michał Kasperczyk account directorem Opcomu

Michał Kasperczyk został account directorem agencji interaktywnej Opcom z Grupy Eskadra. Przejął część obowiązków account directora Dawida Szczepaniaka, który odszedł...

Michał Kasperczyk został account directorem agencji interaktywnej Opcom z Grupy Eskadra. Przejął część obowiązków account directora Dawida Szczepaniaka, który odszedł z firmy. Kasperczyk zajmie się współpracą z kluczowymi klientami agencji i optymalizacją prac działu obsługi klienta. Ma kłaść nacisk na efektywną komunikację i budowanie długotrwałych relacji z klientami.

Ostatnio Michał Kasperczyk był sales directorem w agencji interaktywnej Veneo. Odpowiadał tam za opracowywanie pomysłów i strategii dla klientów z Wielkiej Brytanii (McDonald’s, Yamaha, London Underground) i Polski (Empik, BRE Leasing, Sobieski, Emtec, BIC Polska, DDB, Wirtualna Polska, Onet.pl). (TWI)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.