Egmont wydaje magazyn dla małych miłośników zabawek

Wydawnictwo Egmont Polska wprowadza do sprzedaży nowy magazyn "Littlest Pet Shop – Zakątek Zwierzątek". Jest to dwumiesięcznik adresowany do miłośników...

Wydawnictwo Egmont Polska wprowadza do sprzedaży nowy magazyn "Littlest Pet Shop – Zakątek Zwierzątek". Jest to dwumiesięcznik adresowany do miłośników zwierząt, głównie dziewcząt w wieku 4-8 lat, a także wielbicieli zabawek z linii Littlest Pet Shop firmy Hasbro.

Najwięcej miejsca w piśmie zajmują strony z activity (np.: zgadywanki, krzyżówki, szarady, labirynty, szukanie różnic i ćwiczenia na spostrzegawczość). Do okładek wszystkich numerów magazynu dopięty będzie komplet 20 naklejek z wizerunkami figurek Littlest Pet Shop, które w nich występują.

Magazyn ukaże się w nakładzie 50 tys. egz. i w cenie 5,99 zł. Jego debiutowi towarzyszyć będzie promocja w tytułach własnych wydawnictwa. (JD)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.