Jagalska i Grunt dołączyli do zespołu "Dziewczyny"

Ewa Jagalska objęła stanowisko sekretarza redakcji magazynu "Dziewczyna" wydawanego przez Axel Springer Polska. Jednocześnie do zespołu grafików miesięcznika dołączył Rafał...

Ewa Jagalska objęła stanowisko sekretarza redakcji magazynu "Dziewczyna" wydawanego przez Axel Springer Polska. Jednocześnie do zespołu grafików miesięcznika dołączył Rafał Grunt, do niedawna dyrektor artystyczny dodatków "Kultura" i "Dziennik TV". Obecnie będzie odpowiedzialny za rozwój graficzny "Dziewczyny".

Ewa Jagalska pracowała wcześniej w: "Życiu Warszawy", "Kulisach", "Super Expressie", a ostatnio w wydawnictwie Valkea Media, gdzie była odpowiedzialna za projekty custom publishing. Była również redaktorem naczelnym miesięcznika "Prestige House".

Szefem redakcji "Dziewczyny" jest Andrzej Gumulak, który w grudniu ub.r. zastąpił na tym stanowisku Roberta Zawitkowskiego. (JD)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.