Roxy FM uruchamia kolejny program autorski

Na antenie Radia Roxy FM ruszył autorski program Tomasza Kina "Przesłuchanie". Kin będzie rozmawiać z zaproszonymi gośćmi, znanymi polskimi muzykami,...

Na antenie Radia Roxy FM ruszył autorski program Tomasza Kina "Przesłuchanie".

Kin będzie rozmawiać z zaproszonymi gośćmi, znanymi polskimi muzykami, o ich twórczości i rynku muzycznym w Polsce. Zachęci ich także do przyniesienia instrumentów i zagrania w studiu na żywo. "Przesłuchanie" będzie emitowane na antenie Roxy FM w każdą niedzielę w godz. 20-22.

Tomasz Kin to dziennikarz radiowy i telewizyjny. Dotychczas pracował m.in. w Radiu Eska, RMF FM, Radiostacji i Antyradiu. Jest gospodarzem i współprowadzącym programów w kanałach TVN – "Magla towarzyskiego" w TVN Style i "Kinetyki" w TVN Warszawa.

Program "Przesłuchanie" dołączył do pasma autorskich audycji Roxy FM, które obejmuje kolejne dni tygodnia (m.in. "Rojek.alternative" Artura Rojka, "Radio Maria" Marii Peszek). (DD)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.