Schulz autorem nowego spotu Tantum Lemon, który będzie emitowany w kilku krajach europejskich

Trwa kampania launchingowa pastylek na ból gardła marki Tantum Verde (Medagro) o nowym, cytrynowym smaku. Kreacja przygotowana przez agencję Schulz...

Trwa kampania launchingowa pastylek na ból gardła marki Tantum Verde (Medagro) o nowym, cytrynowym smaku. Kreacja przygotowana przez agencję Schulz obejmie kraje europejskie (we wrześniu ub.r. Schulz wygrał ogłoszony przez Tantum Verde przetarg, w którym wzięło udział 16 firm z całej Europy, m.in.: Austrii, Czech, Rumunii, Węgier). Kampania będzie obecna w Polsce oraz m.in. w Bułgarii, Rumunii, Austrii i na Węgrzech. Jej polska odsłona potrwa do 5 marca, natomiast w pozostałych krajach ruszy na jesieni i będzie emitowana do przyszłego roku.

Działania obejmują trzy produkty przeciwzapalne na gardło marki Tantum Verde: spray Tantum Verde, pastylki miętowe Tantum Verde P oraz nowe na polskim rynku pastylki cytrynowe Tantum Lemon.

Kampania przygotowana przez Schulz strategicznie i stylistycznie nawiązuje do poprzednich działań reklamowych marki. Animowany spot reklamowy w całości wykonany jest w technice 3D. W nawiązaniu do spotu agencja zaprojektowała również ogłoszenia prasowe oraz materiały BTL.

Zakres działań Schulz obejmuje przygotowanie animowanego spotu telewizyjnego, ogłoszenia prasowego oraz materiałów BTL (plakaty, ulotki). Film emitowany jest w stacjach: TVP1, TVP2, Polsat, TVN, TVN Siedem, TV4, oraz w programach tematycznych z grupy At Media. Layouty prasowe ukażą się w tytułach medycznych: "Lekarz Rodzinny", "Medical Tribune", "Manager Apteki", "Medycyna Praktyczna", "Medycyna po Dyplomie". Media dla kampanii zaplanował i zakupił dom mediowy Maxus. (AMS)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.