Grzegorz Kurowski, dyrektor współzarządzający Hypermedia, rozstał się z firmą

Grzegorz Kurowski, dyrektor współzarządzający (obok Agaty Kusińskiej) agencji interaktywnej Hypermedia (Isobar), zakończył współpracę z tą firmą. Według naszych nieoficjalnych informacji...

Grzegorz Kurowski, dyrektor współzarządzający (obok Agaty Kusińskiej) agencji interaktywnej Hypermedia (Isobar), zakończył współpracę z tą firmą. Według naszych nieoficjalnych informacji zastąpi go Krzysztof Andrzejczak, który pracował już w agencji w latach 2001-2007, ostatnio na stanowisku dyrektora operacyjnego. Przedstawiciele agencji nie komentują tej ostatniej informacji.

Nie wiadomo, co jest przyczyną rozstania, strony nie chciały się wypowiadzać na ten temat. Dla serwisu Interaktywnie.com Grzegorz Kurowski powiedział: "Moje rozstanie z Hypermedia było zaplanowane i uzgodnione pomiędzy obiema stronami. Wyniki spółki w roku 2008 nie odbiegały od zakładanych, więc wiązanie tych faktów nie jest zasadne. Zgodnie z moimi planami, dalszą karierę wiążę z działalnością inną niż agencyjna. Więcej na ten temat - za kilka tygodni".

Dla Interaktywnie.com wypowiedział się też Sławomir Stępniewski, prezes zarządu Hypermedia i CEO Isobar Polska: "W naszej agencji miała miejsce dość poważna rekrutacja, więc ciężko mi odnieść się do nieoficjalnych źródeł i informacji, które są nieprawdziwe. W ciągu ostatnich trzech miesięcy zatrudniliśmy 15 osób rozstając sie z siedmioma osobami. Co do polityki kadrowej nie będę się na ten temat obecnie wypowiadał. Oficjalny komunikat o awansach, nowych twarzach i innych wydarzeniach zostanie przygotowany w najbliższym czasie.

Spekulowano, że przyczyną odejścia Kurowskiego są niezadowalające wyniki biznesowe spółki w 2008 roku, ale jak podało Interaktywnie.com spółka zanotowała 60 proc. wzrost w stosunku do 2007 roku.

Grzegorz Kurowski był dyrektorem współzarządzającym Hypermedia od początku 2008 roku (wcześniej pełnił taką samą funkcję w K2 Internet SA). Odpowiadał za rozwój departamentu strategii, new business i działów produkcyjnych (kreacja, multimedia i IT), wzmacniał kompetencje działu strategii i badań. Krzysztof Andrzejczak ma być odpowiedzialny za new business i zająć się m.in. organizacją działu sprzedaży. (TWI)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.