Wojciech Bosak p.o. dyrektorem Biura Zarządu i Spraw Korporacyjnych TVP

Zarząd TVP powołał Wojciecha Bosaka na stanowisko p.o. dyrektora Biura Zarządu i Spraw Korporacyjnych. Zastąpił on Jana Polkowskiego, dyrektora tego...

Zarząd TVP powołał Wojciecha Bosaka na stanowisko p.o. dyrektora Biura Zarządu i Spraw Korporacyjnych. Zastąpił on Jana Polkowskiego, dyrektora tego biura, który został zwolniony kilka dni temu. Bosak jest członkiem rady politycznej Ligi Polskich Rodzin. Był wiceministrem budownictwa w poprzednim rządzie. Ostatnio pracował na stanowisku zastępcy dyrektora ds. inwestycji Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Krakowie. Od lutego do października 2008 r. pełnił funkcję dyrektora wodociągów i kanalizacji w gminie Jerzmanowice-Przeginia.

Wcześniej wybrano wiceszefa biura zarządu TVP. Został nim Piotr Ślusarczyk, były poseł LPR i rzecznik klubu parlamentarnego tej partii. (PM)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.