Mindshare obsługuje skonsolidowany budżet "Rzeczpospolitej" i Mediów Regionalnych

Mindshare Polska otrzymał skonsolidowany budżet mediowy "Rzeczpospolitej" (Presspublica) i Mediów Regionalnych. Agencja uczestniczyła w porównaniu ofert z Media Direction OMD....

Mindshare Polska otrzymał skonsolidowany budżet mediowy "Rzeczpospolitej" (Presspublica) i Mediów Regionalnych. Agencja uczestniczyła w porównaniu ofert z Media Direction OMD. Przegląd prowadzono w konsekwencji decyzji Mecomu, udziałowca obu wydawnictw, który przeprowadził proces optymalizacji zakupów w skali całego koncernu we współpracy z firmą konsultingową AT Kearney. Optymalizacja dotyczyła m.in. inwestycji marketingowych, w tym zakupu mediów. Mecom zrealizował przegląd ofert na tych rynkach, na których jego wydawnictwa współpracowały z domami mediowymi, i zdecydował o utrzymaniu zdecentralizowanej obsługi.

Do tej pory "Rzeczpospolitą" obsługiwał mediowo Mindshare Polska. Media Regionalne samodzielnie kupowały i planowały nośniki do kampanii. (JN)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.