Marta Broniewicz nowym szefem marketingu Grupy Kolastyna

Grupa Kolastyna zreorganizowała struktury marketingowe. Na stanowisko dyrektora marketingu powołano Martę Broniewicz, która dotychczas pełniła funkcję group brand managera. Jednocześnie...

Grupa Kolastyna zreorganizowała struktury marketingowe. Na stanowisko dyrektora marketingu powołano Martę Broniewicz, która dotychczas pełniła funkcję group brand managera. Jednocześnie stworzono nowy departament rozwoju produktów oraz projektów specjalnych. Jego szefem została Anna Mamczur, która do tej pory była dyrektorem marketingu i komunikacji korporacyjnej Grupy Kolastyna.

Marta Broniewicz z firmą Kolastyna związana jest od maja ub.r. Obejmując stanowisko group brand managera, odpowiedzialna była za markę Laboratorium Kolastyna. Karierę zawodową rozpoczynała w dziale marketingu Colgate-Palmolive, gdzie ostatnio pełniła funkcję in-store visibility managera w customer marketingu dywizji europejskiej i południowego Pacyfiku. Była odpowiedzialna za strategiczne marki firmy (pasty do zębów Colgate, żele pod prysznic Palmolive). (JD)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.