Michael Hansen art directorem w Change Communications

Norweg Michael Hansen dołączył do działu kreacji agencji Change Communications. Jako art director będzie pracował w teamie z Robertem Olszewskim,...

Norweg Michael Hansen dołączył do działu kreacji agencji Change Communications. Jako art director będzie pracował w teamie z Robertem Olszewskim, senior copywriterem. Przez ostatni rok Hansen pracował w agencji Dist Creative w Norwegii. Tworzył tam m.in. kreację launchowej kampanii NetCom Mewe, młodzieżowego subbrandu największego operatora telekomunikacyjnego Norwegii. Od 2006 do 2007 r. był art directorem w warszawskiej Lowe GGK. Tworzył kreację dla takich brandów, jak: Coca-Cola, Coca-Cola Light, Suzuki, Lion i Princessa. Pracował również jako art director, graphic designer i ilustrator w norweskich agencjach reklamowych: Brave, Front oraz Bleed. (AMS)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.