Just przygotuje kampanię dla Poznania

Agencja reklamowa Just wygrała ogłoszony w grudniu 2008 r. przetarg na opracowanie i realizację kampanii wprowadzającej nowy logotyp i claim...

Agencja reklamowa Just wygrała ogłoszony w grudniu 2008 r. przetarg na opracowanie i realizację kampanii wprowadzającej nowy logotyp i claim dla marki miasta Poznań (o konkursie informowaliśmy w DS "MMP" z 2 grudnia ub.r.). Obecnie trwają prace przygotowawcze do kampanii, która ma ruszyć jeszcze wiosną tego roku. Just przygotowuje strategię komunikacyjną i medialną pierwszej w nowej odsłonie kampanii, zajmie się też jej realizacją. Za koordynację działań po stronie Just odpowiada Anna Marciniak, po stronie Urzędu Miasta Poznań – powstające właśnie biuro promocji miasta, którym kieruje Łukasz Goździor.

Just była jedyną agencją w finale przetargu. Nie znalazła się w nim startująca także w konkursie agencja Peppermint, której oferta nie spełniała wymogów formalnych.

Przypomnijmy, że latem 2008 r. Urząd Miasta Poznania rozstrzygnął przetarg na strategię marki miasta Poznania (wygrany przez konsorcjum agencji Just i Instytutu Konkurencyjnej Ekonomii Regionów IKER). Dokument ten precyzuje esencję nowej marki, pozycjonuje ją na mapie Polski, Europy i świata. Zawiera również opracowanie kierunków aktywności i rozwoju marki Poznań oraz jej cele do 2012 r. Strategia marki Poznań zawiera również nowy logotyp brandu. (BG)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.