Egmont wyda nową książkę o przygodach Kubusia Puchatka

Egmont Publishing wyda nową książkę z przygodami Kubusia Puchatka. Książka pod tytułem "Powrót do Stumilowego Lasu" ukaże się w październiku...

Egmont Publishing wyda nową książkę z przygodami Kubusia Puchatka. Książka pod tytułem "Powrót do Stumilowego Lasu" ukaże się w październiku br., w 80-lecie pierwszego wydania "Kubusia Puchatka" A.A. Milne'a. Wydawca ma nadzieję, że nowa książka stanie się przebojem sprzedażowym przed tegorocznym Bożym Narodzeniem. Publikacja będzie kontynuacją "Chatki Puchatka", którą wydano w 1928 r. Nowy tom przygód Kubusia Puchatka i jego przyjaciół napisał David Benedictus, który wcześniej pracował przy dźwiękowych adaptacjach książek o sympatycznym misiu. Filmowy koncern Disneya wyprodukował od 1961 r. 16 filmów z Puchatkiem w roli głównej. Nowa książka to pierwsza autoryzowana publikacja o Kubusiu Puchatku, odkąd prawa autorskie trafiły w ręce koncernu Disneya, czyli od 1961 r. ("BrandRepublic")

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.