Andrzej Szewczyk został dyrektorem zarządzającym Artegence

Andrzej Szewczyk objął na początku stycznia br. stanowisko dyrektora zarządzającego agencji interaktywnej Artegence. Dotychczas obowiązki dyrektora zarządzającego pełnił Artur Gortych,...

Andrzej Szewczyk objął na początku stycznia br. stanowisko dyrektora zarządzającego agencji interaktywnej Artegence. Dotychczas obowiązki dyrektora zarządzającego pełnił Artur Gortych, prezes Artegence, który od tego roku będzie koncentrował się na strategicznym rozwoju agencji i całej grupy Omnigence.

Andrzej Szewczyk pracuje w Artegence od stycznia 2008 roku. Dołączył do firmy jako senior innovation manager, zarządzając równocześnie działem new business. Doradzał spółkom medialnym i telekomunikacyjnym w zakresie efektywnego wykorzystywania internetu w działalności biznesowej.

- Stanowisko dyrektora zarządzającego jest dla nas kluczowe. Andrzej, który rok temu dołączył do nas, wielokrotnie udowodnił, że jest niezwykle sprawnym menedżerem. Jestem pewien, że jego wszechstronne doświadczenie pozwoli nam umocnić naszą pozycję na rynku - skomentował Artur Gortych.

Andrzej Szewczyk w branży internetowej działa od 10 lat. Współpracował z firmami telekomunikacyjnymi i mediowymi jako specjalista, kierownik projektów i menedżer. W latach 2004-2007 kierował redakcją Ośrodka Mediów Interaktywnych Telewizji Polskiej. Z wykształcenia jest informatykiem, a prywatnie autorem różnych przedsięwzięć internetowych, m.in. nagradzanego bloga Waldemara o żywocie człowieka poczciwego.

Do grupy Omnigence należą obok Artegence: Filmweb.pl, Mobile Entertainment Europe, Yuux i Gaminator.pl. (TWI)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.