Ewa Rosiewicz po 15 latach rozstaje się z RRM i Grupą Eurozet

Ewa Rosiewicz, pełnomocnik dyrektora biura reklamy ds. klientów kluczowych w domu sprzedaży radia RRM należącego do Grupy Eurozet, rozstaje się...

Ewa Rosiewicz, pełnomocnik dyrektora biura reklamy ds. klientów kluczowych w domu sprzedaży radia RRM należącego do Grupy Eurozet, rozstaje się z firmą. Rosiewicz pełniła funkcję pełnomocnika dyrektora od stycznia 2008 r. Wcześniej była wieloletnim dyrektorem działu obsługi klienta w RRM. Z Grupą Eurozet związana była od 15 lat. Przyczyny rozstania nie zostały ujawnione. - Wspólnie doszliśmy do wniosku, że pora zakończyć współpracę - powiedziała Ewa Rosiewicz. Jej dalsze plany zawodowe nie są znane. Nie wiadomo jeszcze, kto zastąpi ją w RRM. Dom sprzedaży radia RRM należy do grupy mediowej Eurozet. Został założony w 1992 r. przez Andrzeja Woyciechowskiego i francuską grupę Lagardere Media. (JN, PM)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.