Dirk Veryser dyrektorem generalnym, a Roel Annega dyrektorem marketingu Coca-Coli

Nowym dyrektorem generalnym Coca-Cola Poland Services został Dirk Veryser, który odpowiadać będzie za region Europy Północnej i Środkowej obejmujący Polskę,...

Nowym dyrektorem generalnym Coca-Cola Poland Services został Dirk Veryser, który odpowiadać będzie za region Europy Północnej i Środkowej obejmujący Polskę, kraje bałtyckie, Czechy oraz Słowację. Zastąpił on Juana Manuela Moralesa, który był dyrektorem generalnym Coca-Cola Poland Services przez ostatnie dwa lata i zdecydował się kontynuować karierę poza firmą.

Dirk Veryser od 2006 roku zajmował stanowisko dyrektora generalnego na Grecję, Cypr i Maltę. Wcześniej pełnił funkcję dyrektora odpowiedzialnego za region Singapuru, Malezji i Brunei. W latach 2000-2003 zajmował stanowisko dyrektora generalnego Coca-Coli na region Belgii i Luksemburga. Zanim dołączył do Coca-Coli, przez ponad 14 lat pracował na kierowniczych stanowiskach w dziale marketingu Procter & Gamble w takich krajach, jak: Niemcy, Rosja, Włochy, Grecja i Belgia.

Jednocześnie Roel Annega objął stanowisko dyrektora marketingu Coca-Cola Poland Services odpowiedzialnego za region Europy Północnej i Środkowej obejmujący Polskę, kraje bałtyckie, Czechy i Słowację. Pracę w Coca-Coli rozpoczął w 1997 roku jako dyrektor marketingu na Belgię i Luksemburg. Od tego czasu zdobywał doświadczenie w różnych krajach, pracując na wielu stanowiskach jako dyrektor marketingu na Irlandię i Irlandię Północną, dyrektor generalny Coca-Coli w Norwegii, dyrektor ds. nowych napojów na region krajów skandynawskich. Od września 2006 do stycznia 2008 roku pracował w niemieckim oddziale Coca-Coli na stanowisku dyrektora marketingu napojów niegazowanych, przyczyniając się do sukcesu marki herbaty mrożonej Nestea.

Roel Annega zastąpi Richarda Erblera, który awansował w strukturach koncernu i opuścił Polskę. Od początku lipca ub.r. pełni funkcję still beverages innovation directora europejskiej grupy firmy. (DD, TW)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.