Wystartowała kampania prelaunchowa nowego Opla Insignia

Sieć internetowej reklamy wideo V2Media oraz agencja interaktywna Hypermedia rozpoczęły realizację prelaunchowej kampanii nowego modelu Opel Insignia z portfolio General...

Sieć internetowej reklamy wideo V2Media oraz agencja interaktywna Hypermedia rozpoczęły realizację prelaunchowej kampanii nowego modelu Opel Insignia z portfolio General Motors. Kampania w internecie obejmuje kilkadziesiąt witryn wyselekcjonowanych z portfolio sieci BizOn Media, m.in. portale: Gazetaprawna.pl, eGospodarka.pl, MSP.Money.pl, Podatki.pl.

GM na potrzeby kampanii używa formy expand vstitial (expand vstitial jest formą layerową, w której użytkownik sam inicjuje emisję wideo o dużej rozdzielczości; w początkowej fazie wyświetlane są jedynie spot o małej rozdzielczości i zachęta do interakcji) z billboardem.

Opel Insignia (następca Vectry) jest adresowany do odbiorcy biznesowego, cieszącego się niezależnością i ceniącego dobry smak.

Działania w internecie są wsparciem kampanii w telewizji, która jest pierwszym etapem działań wprowadzających nowe auto z portfolio GM na polski rynek. Szczegóły na jej temat nie zostały ujawnione. (BG)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.