Cztery agencje w przetargu interaktywnym PTC

Cztery agencje interaktywne biorą udział w przetargu Polskiej Telefonii Cyfrowej na kompleksową obsługę marki Era w internecie. Są to: Adv.pl,...

Cztery agencje interaktywne biorą udział w przetargu Polskiej Telefonii Cyfrowej na kompleksową obsługę marki Era w internecie. Są to: Adv.pl, Next (Starcom MediaVest), OS3 Multimedia i Tribal DDB (Corporate Profiles DDB Group).

Przegląd dotyczy kompleksowej obsługi strategiczno-kreatywnej. Z naszych informacji wynika, że obsługa obejmuje m.in.: kreowanie obecności marki Era w internecie, rozwój serwisu Era.pl i sklepu internetowego, badania user experience związane z odbieraniem marki przez konsumentów i użytecznością stron internetowych oraz działania niestandardowe z nurtu Web 2.0 i Web 3.0.

Prezentacje agencji mają rozpocząć się pod koniec stycznia i potrwać do połowy lutego br. Agencja ma zostać wybrana do końca lutego. Polska Telefonia Cyfrowa, operator Ery, chce z wybraną firmą podpisać umowę długoterminową. Obecnie PTC obsługuje w internecie agencja interaktywna Infinity Group. (TWI)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.